Mokymo Centras: Verslas Ekonomika Visuomenei

Mokymo Centro Kursai
Makiažo kursai Spausdinti Email
Klaipėda / Kaunas Spausdinti Email

PRAKTINIO MOKYMO KOMPETENCIJOS UGDYMO IR KĖLIMO KURSAI 

  Sample ImageUŽSIREGISTRUOTI Į KURSUS GALITE UŽPILDĘ KONTAKTINĘ FORMĄ 

Informacija ir registracija telefonu Kaune:  8 678 26306. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Informacija ir registracija telefonu Klaipėdoje: Dėstytoja Vilma Andriulienė Tel.: +37069803934. >Planuojamos datos Klaipėdoje.<
Registracija sms žinute +370 678 78 888 (Vardas, Pavardė, kont., telefonas, kokie kursai)


 PROFESIONALŪS, “Grožio paslaptys”, makiažo kursai Klaipėdoje ir Kretingoje:

Šie kursai skirti žmonėms, kurie nori dirbti makiažo specialistų darbą madų ir grožio pramonėje, o galbūt gražinti drauges, pažįstamas ar kaimynes. Jums nebūtinos išankstinės žinios. Svarbu, kad Jus žavėtų spalva, forma, mada, žmonės, o profesionalus makiazo kursaisvarbiausia makiažas. Meniška mąstysena ir kūrybingumas yra privalumai. Galbūt šie kursai bus Jūsų tramplynas, nuo kurio šoksite į platesnius grožio pasaulio vandenis. Tikime, jog mus su Jumis sieja bendras tikslas ir mes galime padėti įgyvendinti Jūsų svajones!

PROGRAMA: Kursai vyks: Individualiai vienas asmuo. Grupėse nuo keturių ir daugiau asmenų. Teorinėse paskaitose sužinosite viską apie grožio makiažą: makiažo priemonės ir įrankiai, makiažo atlikimo eiliškumas, makiažo tipai bei jų paskirtys (dieninis, vakarinis, dalykinis, nuotakos, šventinis, foto, teminis, scenos), veido bruožų koregavimo principai, šešėliavimas, maskavimas, antakių korekcija, spalvos bei jų pritaikymas ir derinimas. Mokoma klijuoti dirbtinius elementus. Dauguma paskaitų yra praktinio pobūdžio, todėl įgytas teorines žinias taikysite praktikuodami. Į praktines makiažo pamokas siūlome atsivesti savo modelį. Mokoma su profesionaliomis kosmetikos priemonėmis bei įrankiais. Baigus profesionalaus makiažo kursus išduodamas sertifikatas.

TRUKMĖ: apie 25 val. Dėstytoja Vilma Andriulienė +37069803934.

LAIKAS: Kursai vyksta 2 kartus per savaitę iki 3val., apie mėnesį laiko.Sample   Image< Registruotis dabar >

KAINA INDIVIDUALIAI : 730€.
.(laikas derinamas atskirai) 
KAINA GRUPĖJE 5 IR DAUGIAU: 240€.(Pirmadieniais ir Trečiadieniais nuo 18:00 val.).

Programa įregistruota: Švietimo ir Mokslo Ministerijos
KVALIFIKACIJOS TOBULINIMO PROGRAMŲ IR RENGINIŲ REGISTRE
Kodas: 4938150022
ISCED kodas: 49381

 

Kosmetika NOUBA - išskirtinis rafinuotos elegancijos ir inovacijų derinys

Mados pasaulyje NOUBA būtų neabejotina haute couture žvaigžde, automobilių salone - prabangus limuzinas, o kosmetikos industrijoje NOUBA yra pasaulio grožio sostinėse pripažintas prekės ženklas iš Italijos, žavintis estetikos gurmanus.NOUBA yra Italijos makiažo meistrų sukurta dekoratyvinė kosmetika, skirta profesionalams ir asmenybėms, vertinančioms išskirtinį skonį, grožį bei nepriekaištingą kokybę.

Novatoriški NOUBA sprendimai, diktuojantys madas
NOUBA makiažo linijos kūrėjai siūlo išskirtinius produktus, kuriuose visos detalės pažymėtos aukščiausios kokybės ženklu - pradedant medžiagų ir gamybos būdų pasirinkimu, baigiant nuostabiai elegantišku pakuotės dizainu.Novatoriški sprendimai, darantys poveikį kosmetikos rinkai, yra dar vienas ryškus NOUBA makiažo linijos bruožas. Pavyzdžiui, NOUBA įdegį suteikiančią pudrą profesionalūs grožio žurnalai ir rinka įvardino kaip pastarųjų dešimtmečių novatoriškiausią ir revoliucingiausią kosmetikos produktą.

Išskirtiniai NOUBA makiažo linijos bruožai:
    Gaminama specialiai klientui. NOUBA kosmetikos produktai pradedami gaminti tik gavus užsakymą, todėl garantuojama, kad klientas nusipirks 100 % šviežią kosmetiką.
    Rankų darbas. NOUBA kosmetika gaminama rankomis - taip užtikrinama nepriekaištinga kokybė.
    Technologijos, suteikiančios unikalias savybes. Novatoriški NOUBA kosmetikos gamybos sprendimai leidžia Jums pasiūlyti skystus lūpų dažus, kurie užtepti ryte nenublunka iki vakaro, o ant lūpų nėra jokio lipnumo pojūčio... Specialiai paruoštą mineralinę pudrą ir akių šešėlius, kurie netrupa, neskyla ir leidžia Jums jaustis patogiai bei užtikrinai visą dieną. Ir naujovę kosmetikos pasaulyje - neblizgančią perlamutrinę pudrą, kuri išryškina išskirtinius veido bruožus.
    Išskirtinė spalvų gama. Specialios pigmentų apdorojimo technologijos NOUBA kosmetikos gaminiams suteikia ypač ryškias ir ilgai išliekančias spalvas - tai būtų šešėliai, lūpų dažai ar spalvotas tušas blakstienoms. Beje, indigo spalvos blakstienų tušas dar niekada nebuvo toks ryškus, kaip gaminamas NOUBA...
    Tausoja sveikatą. NOUBA gamintojai atidžiai parenka kosmetikos produktų sudėtines dalis, kad jos neturėtų kenksmingo poveikio sveikatai. Be to, liepą pasaulinei grožio rinkai NOUBA pristatys revoliucinį sprendimą - „Žaliosios linijos" produktus - dekoratyvinę kosmetiką be parabenų.
    Nuostabus itališkas dizainas. Vos paėmus bet kurio NOUBA gaminio pakuotę pajusite ten slypinčią rafinuotą eleganciją, skirtą būtent Jums.

 NOUBA makiažo liniją sudaro produktai veidui, akims, lūpoms.


INDIVIDUALŪS, “Savęs pažinimo”, makiažo kursai Klaipėdoje ir Kretingoje:

Kiekviena moteris turi savų paslapčių kaip atrodyti puikiai. Tačiau neretai net tos moterys, kurios iš pažiūros spinduliuoja begaliniu pasitikėjimu savimi, žvelgdamos į savo atvaizdą veidrodyje nėra absoliučiai patenkintos savimi. Pripažinkime, visos norime atrodyti gražiai, mokėti paryškinti savo veido privalumus bei paslėpti individualus makiazo kursaitrūkumus, patikti ne tik sau, bet ir aplinkiniams. Tad mūsų tikslas – padėti Jums pažinti save, išmokyti Jus gražinti save ne tik kiekvieną dieną, bet ir puikiai atrodyti ypatingomis progomis. Išmokę visas grožio subtilybes Jūs ne tik sulauksite daugiau aplinkinių dėmesio, bet įsigysite ir du naujus draugus: veidrodį bei kosmetikos priemones, kurie tarnaus Jūsų grožiui.

"Saves pažinimo" makiažo kursai /teorija ir praktika/ 3 vakariniai užsiemimai /nuo 18 val. iki 21 val./

Kursai skirti moterims ir merginoms,norinčioms sužinoti ir išmokti viską kaip pasidaryti makiažą sau. Jus sužinosite apie veido formas bei jų koregavimą,bruožų išskirtinumą, kaip paslėpti trūkumus ir išryškinti privalumus, apie spalvas ir ju derinius-tinkančius Jums labiausiai. Taip pat išmoksite teisingai pasirinkti dekoratyvinės kosmetikos priemones,sužinosite jų paskirtį.

Kursų programa: 

Veido paruošimas

Antakių korekcija

Veido bruožų korekcija

Maskavimo ypatumai

Makiažai-dieninis,šventinis-vakarinis. 

Kursų metu reikia turėti savo piemones ir šepetėlius, nes galėsime aptarti kaip su turimomis priemonėmis ir įrankiais galite pasidaryti tobulą makiažą, patarsime kokių priemonių trūksta Jūsų krepšeliui.

O jei neturite priemonių, nenusiminkite-turėsite galimybę išbandyti profesionalią dakoratyvinę kosmetiką NOUBA, bei įsigyti produktų už specialią kursų kaina.

Dėstytoja Vilma Andriulienė +37069803934.

Sample   Image< Registruotis dabar >

KAINA GRUPĖJE: 120€.

KAINA INDIVIDUALIAI: 240€.


Kaunas Spausdinti Email

UŽSIREGISTRUOTI Į KURSUS GALITE UŽPILDĘ KONTAKTINĘ FORMĄ

Makiažo kursai Kaune:         
Registracija tel.: 8 678 26306
 El. Paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

 Makiažo kursai

 


PROFESIONALŪS KAUNE:

 

KURSAI KAINUOJA  2500 Lt (724,05 €). VYKSTA  2  KARTUS PER SAVAITĘ PO 4 VAL.  IŠ VISO  22  VAL. KURSŲ METU MOKINĖS GAUS ŽINIŲ APIE ODOS STRUKTŪROS  YPATUMUS. BUS MOKOMA ATLIKTI PROFESIONALŲ DIENINĮ, VAKARINĮ, PROGINĮ, BEI VESTUVINĮ MAKIAŽĄ. NORINT TAI ATLIKTI KOKYBIŠKAI, REIKIA ŽINOTI DAUGYBĘ SUBTILYBIŲ  IR GUDRYBIŲ, KURIOMIS IR PASIDALINS DIDŽIULĘ DARBO PATIRTĮ TURINTI PROFESIONALI KOSMETOLOGĖ-VISAŽISTĖ. VISA TAI REMIASI Į PRAKTINIUS, O NE Į TEORINIUS UŽSIĖMIMUS. MOKOMA SU PROFESIONALIOMIS PRIEMONĖMIS. UŽSIĖMIMAI VYKSTA INDIVIDUALIAI. BAIGUS KURSUS IŠDUODAMAS BAIGIMO SERTIFIKATAS. 
Kaunas:
KURSAI MĖGĖJOMS: 600 Lt (173,77 €). UŽSIĖMIMAI VYKS 2 DIENAS PO 3 VALANDAS. PIRMO UŽSIĖMIMO METU  BUS INDIVIDUALIAI IŠANALIZUOJAMAS KIEKVIENOS MOKINES VEIDO, BEI ODOS TIPAS. TUOMET KOSMETOLOGĖ PAREKOMENDUOS IR PAAIŠKINS KAIP PRIŽIŪRĖTI JŪSŲ VEIDO ODĄ IR KOKIOS PRIEMONĖS LABIAUSIAI JAI TINKA. ANTRO UŽSIĖMIMO METU KOSMETOLOGĖ-VISAŽISTĖ PASIDALINS DAUGYBE PROFESIONALIŲ GUDRYBIŲ, KAIP NESUNKIAI PASIDARYTI DAILŲ, BEI SKONINGĄ MAKIAŽĄ, TAIP PAT PAAIŠKINS KAIP PASLĖPTI JUS ERZINANČIUS VEIDO TRŪKUMUS, BEI IŠRYŠKINTI PRIVALUMUS. UŽSIĖMIMAI VYKSTA INDIVIDUALIAI.

Baigus mėgėjų kursus sertifikatai neišduodami.   TEL.  8 678 26306.


 
Medžiagų kaina įskaičiuota.     

 Sertifikato išrašymas 30€.      

   
pagarbiai,
Atsakingas asmuo
Jolanta Pucilauskienė
 
Medžiagų kaina įskaičiuota.     


Sample ImageUŽSIREGISTRUOTI Į KURSUS GALITE UŽPILDĘ KONTAKTINĘ FORMĄ

ARBA PASKAMBINĘ TELEFONU

KVIEČIAME DALYVAUTI
Sertifikuota www.kursai.org
Pagarbiai,

Mokymo ir paslaugu centras
Telefonas:(8~46) 380703
Faksas: (8~46) 492714
Tel.Mob.: (8~678) 68888, 678 78 888
El. pastas   Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą  / http://www.vev.lt/  
Taikos pr. 38, Klaipeda LT-91218, Lietuva
867826306
 


Registracija į Kursus

Naudinga Informacija

Visuomeninis tyrimas

Ar emigruosite iš Lietuvos ?
 

Mūsų Kontaktai


Addresas: Taikos pr. 38, Klaipėda LT-91218.
Tel: +370 46 380 703
Faksas: +370 46 492 714
Mob: +370 678 68 888
El. paštas:
info@vev.lt
Tinklapis:
http://www.vev.lt 


MES PRISTATOME:
www.mokymai.org www.vev.lt Mokymo Paslaugos-kursai tai kompetencijos ugdymas ir kėlimas. 
Alternatyvi html svetainė: www.kursai.org

AUDITAS, APSKAITA, MOKESČIAI, KONSULTAVIMAS IR KT.
+370 652 51341


V. Ivaškevičienės I. Į.
reklamos studija taikos 38
Dizainas, Maketavimas,
Lipdukai,  Iškabos,
Šviesdėžės, Stovai,Tentai,
 Parodų apipavidalinimas,
Reklama biurams ir transportui...
Tel.: +37068634205
El. paštas: vandai@takas.lt  
Taikos Pr. 38, Klaipėda

Nekilnojamojo turto agentūra
 
Agrekas - Nekilnojamo turto agentūra

Baldų gamybos įmonė
Junekos baldai - Baldu projektavimas, gamyba, prekyba
Dviračių serviso centras
Provelo - Dviračių Serviso Centras
 
 
My statusSusisiekti per Skype