+370 678 68 888
Menu

C++ I-II lygis. Programavimo kursai

C++. Pagrindinė sritis, kurioje yra panaudojama C ++ programavimo kalba yra programos ir operacinės sistemos. Ši kalba laikoma viena patikimiausių. Taip pat tai yra vienas iš geriausių įrankių, skirtų kurti programas filmų ir muzikos apdorojimui. Pavyzdžiai: Google Chrome, Amazon svetainės ir Microsoft Windows yra sukurta C++ pagrindu.

Kursai - Programavimas C++. I lygis.
​(Nuotoliniu būdu)

(15 užsiėmimų, užsiėmimo trukmė – 3 val. VISO: 45 val.)
Kursai grupėse - 450 €. Kursai individualiai - 675 €.
Kursus veda VDU lektorė: Vida Statkevičienė (Užsiregistravusiems atsiųsime lektorės kontaktinį telefono numerį, kursų eigai susiderinti). Pateiksime sutarties įgyvendinimo informaciją.
Kursas skirtas vyresnių klasių moksleiviams (nuo 8 kl.) bei suaugusiems, neturintiems jokių programavimo C++ programavimo kalba įgūdžių. Užsiėmimų metu daug dėmesio bus skiriama praktikai, programų kūrimui, klaidų analizei.
Trumpas turinys:
Bendrosios taisyklės programuojant C++ kalba.
Standartiniai išvedimo/įvedimo srautai.
Skaitmeninis duomenų tipas ir matematinės operacijos.
Sąlyginiai sakiniai.
Ciklai:
for;
while;
ciklas cikle.
Darbas su tekstiniais failais.
Funkcijos.
 
Kursai - Programavimas C++. II lygis.
(Nuotoliniu būdu)

(20 užsiėmimų, užsiėmimo trukmė – 3 val. VISO: 60 val.)
Kursai grupėse - 600 €. Kursai individualiai - 900 €.
Kursus veda lektorė: Vida Statkevičienė (Užsiregistravusiems atsiųsime lektorės kontaktinį telefono numerį, kursų eigai susiderinti). Pateiksime sutarties įgyvendinimo informaciją.
(Baigusiam asmeniui, sėkmingai išlaikiusiam egzaminą, suteikiama jaunesniojo Python programuotojo kompetencija (angl. Junior C++ developer). Atkreipiame dėmesį, kad ši kompetencija gali būti suteikiama žmogui tik po II lygio C++, kurso. Į šį kursą turi ateiti žmogus, jau turintis bazines šios programavimo kalbos žinias.)

Kursas skirtas vyresnių klasių moksleiviams (nuo 10 kl.) bei suaugusiems, turintiems bazines programavimo C++ programavimo kalba žinias ir norintiems jas pagilinti, susipažinti su objektinio programavimo pradmenimis. Užsiėmimų metu besimokantieji sukurs programinį produktą nuo projekto iki veikiančios programos.
Trumpas turinys:
Masyvai.
Dvimačiai masyvai.
Simboliai. Simbolių eilutės.
Struktūros duomenų tipas.
Objektinio programavimo pradmenys:
klasės samprata;
objekto samprata.
Atnaujinta Sekmadienis, 12 Gegužė 2024 16:56
Jūs turite prisijungti, kad galėtumėte rašyti komentarus
Back to top