+370 678 68 888
Menu

Profesionalūs “Grožio paslaptys”, makiažo (visažisčių/tų) kursai Klaipėdoje, Kretingoje

Informacija ir registracija telefonu +370 698 03934
Dėstytoja - Visažistė,
Vilma Andriulienė
>Planuojamos kursų datos<

                 Tai profesionalūs grožio meno kursai, suteikiantys harmonijos ir išraiškos, atskleidžiantys menines savybes. Makiažas išlaisvina kiekvieno natūralų grožį ir suteikia galimybę išreikšti savo nuostabią išskirtinę asmenybę. Mes siūlome mokymuose, naujausias tendencijas atitinkančius profesionalius gaminius ir būtiniausias grožio žinias ir priemones: Profesionalius blakstienų tušus, lūpų dažus, skaistalus, makiažo pagrindus ir kasdienės priežiūros priemones veidui, paakiams... . Mūsų kursuose rasite visko: nuo sezono diktuojamų tendencijų iki įkvepiančių spalvų derinių. Įsisavinę žinias jūs ir jūsų būsimi klientai atrodysite puikiai nuo ryto iki vakaro!
          Šie kursai skirti žmonėms, kurie nori dirbti makiažo specialistų darbą madų ir grožio pramonėje, o galbūt gražinti draugus, pažįstamus ar kaimynus. Jums nebūtinos išankstinės žinios. Svarbu, kad Jus žavėtų spalva, forma, mada, žmonės, o svarbiausia makiažas. Meniška mąstysena ir kūrybingumas yra privalumai, nes kiekvienas potėpis – tai saiko ir grožio pojūtis. Daugeliu atvejų, kai negalioja jokios taisyklės, reikia pasikliauti tik nuojauta. Harmonijos jausmas yra ugdomas. Galbūt šie kursai bus Jūsų tramplynas, nuo kurio šoksite į platesnius grožio pasaulio vandenis. Tikime, jog mus su Jumis sieja bendras tikslas ir mes galime padėti įgyvendinti Jūsų svajones!


Picture
Kursų trukmė - 25 val. 
Kaina grupėje 3 ir daugiau - 350 €. (medžiagų kaina įskaičiuota). 
Kaina individualiai - 730 €. (medžiagų kaina įskaičiuota). 
Kursai vyksta 2-3 kartus per savaitę po 2-3 val., apie mėnesį laiko. 
Grožio meno, makiažo kursų komercinio pasiūlymo Klaipėdoje, peržiūra ir atsisiuntimas internetu.


Baigusiems kursus išrašome sertifikatą. 
Sertifikato išrašymas užsienio kalba - 30 €. 
Tik Išlaikiusiems egzaminą, įgyjama Visažistės kompetencija.
 

Teorinėse ir praktinėse paskaitose sužinosite viską apie grožio makiažą: 
1. Produktai ir jų tekstūros; 

2. Makiažo atlikimo eiliškumas; 
3. Profesionalūs makiažo įrankiai; 
4. Odos priežiūra ir paruošimas makiažui / demakiažas; 
5. Maskavimo priemonės ir būdai; 
6. Morfologinė veido analizė / veido formos, proporcijos, korekcijos;
7. Šviesa ir kontrąstai; 
8. Spalvotyra;
9. Makiažai - dieninis, brandžios moters makiažo variacijos, dūminis, vestuvinis-proginis, vakarinis, fotosesinis;
10. Antakių korekcija.
11. Akių formos koregavimo, šešėliavimo, akių pravedimo technikos.
12. Birių pigmentų, blizgučių panaudojimas.
13. Makiažo stilių aptarimas.
14. Baigiamasis darbas - diplomo įteikimas.
Dauguma paskaitų yra praktinio pobūdžio, todėl įgytas teorines žinias taikysite praktikuodami.
Į praktines makiažo pamokas siūlome atsivesti savo modelį.
Mokoma su įvairiomis profesionaliomis kosmetikos priemonėmis bei įrankiais.
Naudojama profesionali NOUBA (Italija); Make UP Atelier Paris (Prancūzija); kosmetika.
Suteikiama - nuolaida gaminiams įsigyti.

                   Kosmetika - Tai išskirtinis rafinuotos elegancijos ir inovacijų derinys. Mados pasaulyje kosmetikos makiažo produktų kompanijos būtų neabejotinos haute couture žvaigždės, automobilių salone - prabangūs limuzinai, o kosmetikos industrijoje yra pasaulio grožio sostinėse pripažintas prekės ženklas, žavintis estetikos gurmanus. Pasaulio makiažo meistrų sukurta dekoratyvinė kosmetika, skirta profesionalams ir asmenybėms, vertinančioms išskirtinį skonį, grožį bei nepriekaištingą kokybę. Novatoriški sprendimai, diktuojantys madas. Makiažo linijos kūrėjai siūlo išskirtinius produktus, kuriuose visos detalės pažymėtos aukščiausios kokybės ženklu - pradedant medžiagų ir gamybos būdų pasirinkimu, baigiant nuostabiai elegantišku pakuotės dizainu. Novatoriški sprendimai, darantys poveikį kosmetikos rinkai, yra dar vienas ryškus makiažo linijos bruožas. Pavyzdžiui, įdegį suteikiančią pudrą profesionalūs grožio žurnalai ir rinka įvardino kaip pastarųjų dešimtmečių novatoriškiausią ir revoliucingiausią kosmetikos produktą. Išskirtiniai makiažo linijos bruožai: Gaminama specialiai klientui. Kosmetikos produktai pradedami gaminti tik gavus užsakymą, todėl garantuojama, kad klientas nusipirks 100 % šviežią kosmetiką. Tai rankų darbas. Kosmetika gaminama rankomis - taip užtikrinama nepriekaištinga kokybė. Technologijos, suteikiančios unikalias savybes. Novatoriški kosmetikos gamybos sprendimai leidžia Jums pasiūlyti skystus lūpų dažus, kurie užtepti ryte nenublunka iki vakaro, o ant lūpų nėra jokio lipnumo pojūčio... Specialiai paruoštą mineralinę pudrą ir akių šešėlius, kurie netrupa, neskyla ir leidžia Jums jaustis patogiai bei užtikrinai visą dieną. Ir naujovę kosmetikos pasaulyje - neblizgančią perlamutrinę pudrą, kuri išryškina išskirtinius veido bruožus.
Išskirtinė spalvų gama. Specialios pigmentų apdorojimo technologijos kosmetikos gaminiams suteikia ypač ryškias ir ilgai išliekančias spalvas - tai būtų šešėliai, lūpų dažai ar spalvotas tušas blakstienoms. Beje, indigo spalvos blakstienų tušas dar niekada nebuvo toks ryškus, kaip gaminami aukščiausios kokybės gaminiai... Tausoja sveikatą. Gamintojai atidžiai parenka kosmetikos produktų sudėtines dalis, kad jos neturėtų kenksmingo poveikio sveikatai.

Kviečiame registruotis iš anksto (nemokamai). Registruotis galite nurodytais kontaktais arba užpildę registracijos formą.

Dovanos mūsų artimiesiems... . Dovana kvietimas - pdf formatu, išsiunčiamas elektronioniu laišku. Užsisakyti galima užpildant registracijos kontaktinę formą. Apmokėti galima nurodytais kontaktiniais rekvizitais arba internetu. Galiojimo laikas 12 mėnesių.
Dovana Kvietimas pv

KONTAKTAI IR REKVIZITAI
​Įmonės pavadinimas: AVEVERA UAB, Įmonės kodas: 302634045, Biuras: Taikos pr. 38-107, Klaipėda, LT-91218
Tel. Mob.: 8 678 68 888 
Atnaujinta Trečiadienis, 25 Spalio 2023 16:44

Paveikslėlių galerija

Jūs turite prisijungti, kad galėtumėte rašyti komentarus
Back to top